Volné pracovní pozice

Nabídka zaměstnání: Mechanizátor

VOS zemědělců, a. s. Velké Opatovice (okres Blansko) hledá pracovníka na pozici mechanizátora. Nástup možný ihned. Smlouva na HPP, zkušební doba 3 měsíce.

Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, praxe na podobné pozici podmínkou, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B (podmínkou), skupiny T (výhodou), základní práce na PC. Znalost aplikace Portál Farmáře je výhodou (není podmínkou).

Nabízíme: platové podmínky dle dosavadní praxe + výkonové prémie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování a další benefity.

Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Pospíšil, tel.: 777 724 965, e-mail: mirposvos@seznam.cz

Nabídka zaměstnání: Traktorista – obsluha samochodného postřikovače

VOS zemědělců, a. s. Velké Opatovice (okres Blansko) hledá pracovníka na pozici traktorista – obsluha samochodného postřikovače. Nástup od 1. 3. 2021 nebo dle domluvy. Smlouva na HPP, zkušební doba 3 měsíce.

Požadujeme: praxe na podobné pozici podmínkou, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B, T (podmínkou), školení pro práci s chemickými látkami, praxe na další zemědělské technice výhodou. Informace o platových podmínkách při osobním jednání.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování a další benefity.

Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Pospíšil, tel.: 777 724 965, e-mail: mirposvos@seznam.cz